View Single Post
Old 07-25-2007, 09:49 PM   #6
mdavis
Junior Member
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 2

Default

I am in my second week and I have lost 8lbs. I ordered the regular portion because the calories and fat on the regular portion is still low and since the price is the same it didn't make much sense to me.
I do the full plan with combo meals. I spend around $400 a week((which includes $300 in food and $100 in shipping since I live outside of Fl.) but that is everything for me. I don't have to do any grocery shopping at all because it includes everything with sides you get (fruits, vegetables and dairy, etc). I also order the spa enegry shake which I drink in the morning before I work out.
It is expensive but this is the best I have felt in a longtime. I have so much energy and even my mood has improved.
mdavis is offline   Reply With Quote