View Single Post
Old 06-18-2013, 09:45 AM   #19
Munchy
Senior Member
 
Munchy's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,444

S/C/G: 129/129/115

Default

About $150/month for my daughter and I (and my boyfriend who eats dinner with me about 4 days/week). We don't buy many packaged foods, go to Aldi's, Asian grocery stores, PriceRite, and Trader Joe's for a few ingredients.
Munchy is offline   Reply With Quote