Thread: different milks
View Single Post
Old 10-21-2010, 05:43 PM   #13
Sea
Senior Member
 
Sea's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 726

Default

I use rice milk ($1.69 - 2.29 per quart). If cost is a concern you can make your own very cheaply. I avoid the vanilla as it is way too sweet.
__________________

Started this journey Aug 2010

Every step I take makes me more healthy and more happy!
Sea
Sea is offline   Reply With Quote